Detičky k nám chodia od 4 mesiacov (musia už ale vedieť držať hlavičku) do 4 rokov.

Kurzy prebiehajú pod dohľadom kvalifikovanej inštruktorky.

Na lekcii je maximálne 5 dospelých s deťmi.

Voda je kontrolovaná priebežne niekoľko krát denne a raz mesačne laboratórnymi skúškami. Teplota vody v bazéne je približne 32°C.

K dispozícii u nás máte aj detský kútik s kuchynkou, kde sa môžu detičky po plávaní zahrať, kde ich môžete nakŕmiť, dať si čaj alebo kávu a porozprávať sa.

Plávanie od útleho veku sa môže stať jednou z najvzácnejších a najkrajších skúseností detstva. Ľudia na celom svete využívajú vodu na odpočinok, na hranie, cvičenie, terapiu, rituál, aj ako výživu a osvieženie. Vo vode sme ľahučkí, cítime sa slobodne a uvoľnene.

Dieťa sa vie naučiť pohybovať vo vode mesiace pred tým, ako dokáže chodiť. Tento element mu poskytuje oslobodenie sa od gravitácie, ktorá ho spútava na súši . Nikto z nás si nepamätá, ako sa naučil chodiť, rovnako ako dieťa, ktoré sa učí plávať od útleho veku postupným a trpezlivým prístupom s ohľadom na jeho osobnosť, si nebude pamätať dobu, kedy nevedelo plávať.

Plávanie s malými deťmi ponúka hneď niekoľko výhod vrátane bezhraničnej radosti, väčšieho sebavedomia a dôvery, napomáha správnemu fyzickému a psychickému rozvoju, čo má za následok šťastné a zdravé dieťa.

Náš tím

Ing. Marianna Smetanková

Office manager/Recepčná

<

Mgr. Daša Barej Buliková

Hlavná inštruktorka

Kristína Plášková, DiS.art.

Inštruktorka